به نام خدا
شرکت پشتیبان ارامش پارس در سال 1388 با هدف انجام امور تولیدی و بازرگانی تاسیس گردید.
نام تجاری پارسارام برای این شرکت انتخاب و فعالیت های شرکت در قالب تیم های تخصصی مختلف کلید خورد.
هدف شرکت پشتیبان آرامش پارس ، ارایه تمامی خدمات مربوط به امور صنعتی و بازرگانی در قالب یک شرکت واحد و حذف واسطه ها از پروسه تولید ، همچنین انجام امور تحقیقاتی و ایجاد بستری امن جهت ارایه طرح های جدید تولیدی می باشد.
این شرکت شامل بخش های مختلف ، بازرگانی ، تولیدی ، خدماتی و تحقیق و توسعه می باشد که فعالیت هر بخش به اختصار بیان گردیده است.
بخش بازرگانی
طی سال های اخیر ، شرکت پارسارام موفق به دریافت نمایندگی از شرکت های معتبر در ضمینه های مختلف شده و پس از همکاری و دریافت نمایندگی از یک شرکت سویسی اقدام به واردات طیف وسیعی از محصولات با کاربری های مختلف از کشور های اروپایی نموده است.
همچنین این شرکت در حال حاضر با در اختیار داشتن اطلاعات و ارتباطات لازم جهت انجام اموری چون ساخت قالب های پلاستیک و واردات ماشین آلات مربوط به صنعت پلاستیک از کشور چین، آماده ارایه خدمات و یا راهنمایی های لازم به مشتریان خود می باشد.
بخش تولیدی
شرکت پارسارام در فاز تولیدی، در ابتدا اقدام به تولید قطعات پلاستیکی تا وزن 500 گرم نمود و در فاز بعدی اقدام به خرید ماشین آلات جدید و ارتقا ظرفیت تولید تا میزان 2000 گرم را نموده است.
در اواسط سال 1394 در پی انجام امور بازاریابی و بررسی نیاز بازار صنعت ، پروژه جدیدی در دستور کار تیم تحقیق و توسعه این شرکت قرار گرفت. هدف پروژه جدید، طراحی و ساخت ظروف بسته بندی با تمرکز بر ظروف بسته بندی صنعتی و سطل های پلاستیکی بوده است. این مهم هماکنون محقق گردیده و به زودی قابل بهره برداری می باشد.
بخش خدماتی
در بخش خدماتی متخصصان وهمکاران ،آماده ارایه سرویس های دوره ای مورد نیاز و همچنین انجام امور به روز رسانی سیستم ها هیدرولیک، مکانیک ، برق و کنترل ماشین آلات صنعتی با بالاترین سطح کیفی و ارایه گارانتی های مربوطه می باشند.
پارسارام با دارا بودن امکان جذب سرمانه گذاران داخلی و خارجی و همچنین با هدف ایجاد ارتباط مفید میان بخش تولید و محققان کشور، پذیرای ایده های جدید علمی و تولیدی از سوی محققین و دانشجویان گرامی می باشد.
شرکت پشتیبان آرام پارس با بهره گیری از آخرین تکنولوژی طراحی ، تولید و کنترل از یکسو و همچنین تکیه بر دانش و توانایی کادر فنی و اجرایی خود از سوی دیگر ، توانسته در مدت زمانی کوتاه به بازار رقابتی صنعت کشور ورود و رضایت مشتریان محترم را جلب نماید.
شرکت پشتیبان آرامش پارس با ایمان به لطف پروردگار و تکیه بر تلاش و دانش کادر فنی ،
با امید در مسیر اهداف خود گام برمی دارد.